Uitslagen jeugdcompetitie ronde 5

Uitslagen jeugdcompetitie van ronde 5

Jake Abrahamsz  1     – Claire Hartmann  1     1 – 0

Dineke Bonnier    3   – Yari Baars 2           1 – 0

Ferdi Postma   3      – Jinhan Bai 2           1 – 0

Koen Veroude  2       – Mehmet Bahadin   2     0 – 1

Jente Otte   2        – Otto van Henten   3    0 – 1

Dylan van Tongeren  1 – Yehudi van Dixhoorn 3  0 – 1

Stijn Veroude  2      – Bram Vullings   3      1 – 0

Niek Aarts  3         – Jad Mohammed   2       0 – 1

Sven Schakenbos 2     – Sven Brouwer    2      0 – 1

Marlieke Luit    3    – Sander Suverkropp  1   1 – 0

Martijn vd Gaag 3     – Don de Kramer 1        1 – 0

Norina Zuidweg  1     – Niamah Jarrallah  1    ½ – ½

 

Ranglijst jeugdcompetitie voorjaar 2009 na ronde 5

 

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

1   Jad Mohammed   2         603    3   3   0    0  100.0

2   Dineke Bonnier    3      566    5   4   0    1   80.0

3   Mehmet Bahadin   2       476    5   3   1    1   70.0

4   Ferdi Postma   3         473    4   3   0    1   75.0

5   Dylan van Tongeren  1    415    5   3   0    2   60.0

6   Yari Baars 2             413    5   3   0    2   60.0

7   Otto van Henten   3      404    5   3   0    2   60.0

8   Koen Veroude  2          393    5   3   0    2   60.0

9   Jinhan Bai 2             384    5   3   0    2   60.0

10  Sven Brouwer    2        368    3   2   0    1   66.7

11  Dani al Khamisi  2       360    3   2   0    1   66.7

12  Jente Otte   2           343    5   2   1    2   50.0

13  Niamah Jarrallah  1      342    2   1   1    0   75.0

14  Arne van Rooijen 3       321    4   2   0    2   50.0

15  Martijn vd Gaag 3        314    4   2   0    2   50.0

16  Norina Zuidweg  1        278    5   1   2    2   40.0

17  Niek Aarts  3            271    5   2   0    3   40.0

18  Marlieke Luit    3       270    5   2   0    3   40.0

19  Stijn Veroude  2         258    5   2   0    3   40.0

20  Sven Schakenbos 2        249    5   2   0    3   40.0

21  Yehudi van Dixhoorn 3    221    3   1   0    2   33.3

22  Bram Vullings   3        218    3   1   0    2   33.3

23  Jake Abrahamsz  1        190    4   1   0    3   25.0

24  Sander Suverkropp  1     188    5   1   1    3   30.0

25  Don de Kramer 1          168    4   1   0    3   25.0

26  Claire Hartmann  1         0    5   0   0    5    0.0

 

TPR en ELO jeugdcompetitie na ronde 5

 

TPR en ELO na ronde 5

 

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

Claire Hartmann  1     err. err.   154  -40       6 

Jad Mohammed   2       825  +465   395  +35       1 

Dineke Bonnier    3    739  +227   539  +27       2 

Ferdi Postma   3       648  +52    600  +4        3 

Yari Baars 2           543  +145   417  +19       4 

Mehmet Bahadin   2     516  +109   422  +15       5 

Arne van Rooijen 3     510  +63    453  +6        8 

Otto van Henten   3    500  -11    511            7 

Jinhan Bai 2           442  +146   315  +19       9 

Dani al Khamisi  2     417  +121   304  +8        10

Koen Veroude  2        402  +102   313  +13       11

Jente Otte   2         393  +66    332  +5        12

Sven Brouwer    2      386  +27    361  +2        13

Marlieke Luit    3     367  -185   530  -22       15

Stijn Veroude  2       365         364  -1        16

Dylan van Tongeren  1  361  +123   255  +17       14

Martijn vd Gaag 3      344  -57    394  -7        17

Niek Aarts  3          298  -128   409  -17       18

Yehudi van Dixhoorn 3  273  -180   439  -14       19

Niamah Jarrallah  1    265  +5     265  +5        20

Bram Vullings   3      241  -193   420  -14       21

Sven Schakenbos 2      219  -80    289  -10       22

Sander Suverkropp  1   171  -79    241  -9        24

Norina Zuidweg  1      156  -20    173  -3        23

Don de Kramer 1        77   -173   234  -16       25

Jake Abrahamsz  1      68   -232   278  -22       26

 

 

Uitslagen brugcompetitie van ronde 5

Ben Hummel            – Peter van Hintum    5  1 – 0

Maarten Löffler       – Jan Aarts 4            1 – 0

Micha Helder   4      – Bartel Dodeman         0 – 1

Christiaan vd Gaag 4  – Jeroen Goedhart    5   0 – 1

 

Ranglijst brugcompetitie voorjaar 2009 na ronde 5

 

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

1   Jeroen Franssen          533    3   3   0    0  100.0

2   Ben Hummel               428    2   2   0    0  100.0

3   Jeroen Goedhart    5     427    5   2   2    1   60.0

4   Peter van Hintum    5    418    5   3   0    2   60.0

5   Christiaan vd Gaag 4     388    4   2   1    1   62.5

6   Bartel Dodeman           306    3   1   1    1   50.0

7   Jan Aarts 4              271    5   2   0    3   40.0

8   Maarten Löffler          259    4   1   1    2   37.5

9   Joost Besseling   4      251    4   0   3    1   37.5

10  Marco Otte               245    0   0   0    0    0.0

11  Jeroen Tönissen          236    0   0   0    0    0.0

12  Arjo de Waal             235    0   0   0    0    0.0

13  Michiel de Bode    4     233    0   0   0    0    0.0

14  Thilo Marang 4           158    3   0   1    2   16.7

15  Micha Helder   4         114    4   0   1    3   12.5

 

TPR en ELO brugcompetitie na ronde 5

 

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

Jeroen Franssen        2062 +204   1873 +15       1 

Ben Hummel             1801 +1     1801 +1        2 

Marco Otte             1750        1750           3 

Jeroen Goedhart    5   1634 +120   1529 +15       4 

Bartel Dodeman         1600 -200   1785 -15       5 

Peter van Hintum    5  1466 +118   1362 +14       6 

Maarten Löffler        1404 -270   1648 -26       7 

Jeroen Tönissen        1400        1400           8 

Arjo de Waal           1224        1224           9 

Michiel de Bode    4   1182        1182           10

Christiaan vd Gaag 4   1131 +246   909  +24       11

Jan Aarts 4            980  +133   863  +16       12

Joost Besseling   4    921  -105   1016 -10       13

Micha Helder   4       837  -109   935  -11       14

Thilo Marang 4         661  -303   941  -23       15