13e editie Wagenings kampioenschap Schafeltennis

Op vrijdag 20 januari is de 13e editie van het Wagenings Kampioenschap Schafeltennis. Ruim dertig deelnemers gaan er bij tafeltennisvereniging Shot weer alles aan doen om de titel van de kampioen uit 2022, Bram van den Berg, over te nemen. Schafeltennis is een combinatie van schaken en tafeltennis. Zeven rondes lang schaken en tafeltennissen de deelnemers tegen elkaar. Elke ronde bestaat uit één partij snelschaak (5 minuten per persoon per partij) en twee games tafeltennis (11 punten per game). Met beide onderdelen zijn evenveel punten te verdienen. Het inschrijfgeld is 2 euro. Het begint om 19.00 uur (zaal open 18.30 uur) en is rond 23.00 uur afgelopen. De vorige keer was Robin van Leerdam de beste SVW’er. Misschien ben jij het dit keer wel! Wees er snel bij, want het maximum aantal deelnemers is zesendertig. Meer informatie en aanmelden: robinvanleerdam@live.nl.

Adres Shot Wageningen:
Haverlanden 92
6708GP Wageningen