Anna en Sara Martinez genomineerd voor Wagenings sporttalent 2016

Anna en Sara Martinez zijn beiden genomineerd voor Wagenings sporttalent van het jaar, Anna in de categorie 13/14 jaar, Sara in de categorie t/m 12 jaar.

Sara is december 2015 Nederlands meisjeskampioene snelschaken geworden en is meisjeskampioene van de Oostelijke Schaakbond (beide t/m 12 jaar). Afgelopen mei werd ze gedeeld vierde op het NK schaken bij de meisjes t/m 12 jaar.
Anna is Nederlands meisjeskampioene snelschaken t/m 14 jaar en werd afgelopen mei gedeeld eerste (na de barrage tweede) op het Nederlands Kampioenschap schaken voor meisjes t/m 14 jaar. Verder haalde ze nog diverse prijzen op toernooien voor volwassenen.

De sportverkiezingen worden maandag 12 december vanaf 20.00 uur gehouden in De Patio, Vadaring 7, 6702 EA te Wageningen. Supporters kunnen zich melden bij Robin van Leerdam, zodat gezamenlijke aanmelding kan plaatsvinden.

sara-2a

20160726-pic_76801a