Anna Martinez vierde NK-D meisjes

In het hemelvaartweekend is Anna vierde meisje geworden op het NK D (tot en met 12 jaar) in Rijswijk. Als OSBO meisjeskampioene speelde Anna haar eerste NK en dat is zwaar. Ze was vijfde geplaatst. Na de vierde ronde stond ze nog steeds gedeeld eerste met 3,5 uit 4. Daarna zware tegenstandsters, dat gaf mooie, lange partijen maar minder punten. Vooral de laatste derde dag was zeer spannend en vermoeiend maar Anna won nog twee van de drie partijen. Met 6 uit 9 punten, met zware (geoutilleerde) tegenstandsters een hele mooie score. Met brutaal en aanvallend spel, met mooie aftrek aanvallen, aftrekschaak en aanvallen op een gepend stuk, wist Anna menig spel naar haar hand te zetten. Ook besliste ze meerdere partijen met mat in twee of met een uitgerekend eindspel. Anna speelde de laatste 7 partijen op een live-bord! Als je die wil na spelen kijk dan op de website van het toernooi.

Anna-Martinez-D-jeugd-4eplaats-NK2014