Anna Martinez wint met jeugdteam Interland Nederland-België

Op 11 en 12 oktober deed Anna Martinez met een team van twintig Nederlandse jeugdspelers mee aan een interland tegen België in Antwerpen. In vier leeftijdscategorieën (-16 -14 -12 en tot -10 jaar) kwamen voor beide landen vijf spelers uit. Anna speelde in 5 rondes tegen al haar Belgische leeftijdsgenoten. Anna had in haar leeftijdscategorie, –12 jaar, de laagste rating (1116). Desalniettemin ging zij strijdlustig te werk. Tegen de veel sterkere Belgische tegenstanders, die een rating hadden tussen de 1300 en de 1600, haalde zij 1,5 punt uit 5. Mede door tijdnood kon zij de andere partijen niet in winst omzetten. Anna had van de Nederlandse meisjes de hoogste score. De eindstand was 3-2 (matchpunten) en 52,5 – 47,5 (bordpunten). Anna kan terug kijken op een fantastische, spannende en leerzame ontmoeting. Op de foto staat Anna uiterst rechts. Zie ook www.schaakbond.nl.

Anna-Martinez-NL-Belgie-a