MEC-pleinfestival zaterdag 6 juli 2013

Voor de 20e keer organiseert het Max Euwe Centrum (MEC) een groot schaakfestival op het Max Euweplein. Dit jaar met medewerking van de drie Nederlandse toppers: Loek van Wely, Daniel Stellwagen en Manuel Bosboom.
Tevens organiseren we het officieuze Nederlandse Kampioenschap rapidschaak voor 20-jarigen, aangezien dit het 20e Pleinfestival van het MEC is.
Jeugdige schakers kunnen deelnemen aan de simultaans die gegeven worden door de regionale jeugdtoppers Tyro Bekedam, Job Emans en Milan Varnica.
Iedereen kan – gratis! – meedoen, maar men kan zich voor slechts één activiteit (simultaan – klokseance) opgeven, zodat zoveel mogelijk geïnteresseerden aan de activiteiten mee kunnen doen. Aanmelden via mail ( euwemec@xs4all.nl ), maar bellen kan ook: 020-6257017 .

Het Max Euweplein zal op zaterdag 6 juli wederom één groot schaakfeest worden!

Het festival wordt gesponsord door de ondernemersvereniging van het Max Euweplein en Stibbe Amsterdam.

Max Euwe Centrum
Max Euweplein 30a
1017 MB Amsterdam

Meer info:
euwemec@xs4all.nl
www.maxeuwe.nl
020-6257017

Plaats een reactie