Online training: omgaan met ongelijke materiaalverhoudingen

Op dinsdag 20 april is van 20 tot 22 uur via Zoom de volgende online training voor leden van SV Wageningen. In deze training gaat Erwin Oorebeek in op stellingen met een ongelijke materiaalverhouding. Denk aan twee stukken tegen een toren plus een pion, drie pionnen tegen een stuk, of drie stukken tegen een dame. In al deze gevallen staat het gelijk als je simpel materiaal telt, maar blijkt dat in de werkelijkheid van de bordstelling helemaal niet te kloppen. Hoe ga je met dit soort materiaalverhoudingen om? Waar dien je op te spelen? Erwin zal handvatten geven zodat je – als je zo’n stelling op het bord krijgt – beter weet hoe verder te gaan en niet blijft steken in ‘tja, als ik houtjes tel…’

Meld je aan door een mail te sturen naar training@svwageningen.nl
En zet ook alvast de volgende online training in je agenda: op dinsdag 18 mei gaan Fred Jonker en Tjerk Sminia aan de slag met rekenen.