Ook jeugd wint massakamp van ASV

Meestal is onze jeugd niet opgewassen tegen de Arnhemse jeugd, maar afgelopen zaterdag was dat anders. De Wageningse jeugd won de confrontatie maar liefst met 37½ – 23½!

Bij de AB-groep ging de strijd bijna gelijk op. Het werd uiteindelijk 5-4 voor Wageningen. Twee ronden waren voor Wageningen met 2-1 en de laatste ronde ging met 2-1 verloren. Christiaan en Arne wonnen hun eerste twee potjes, maar verloren hun derde. Jente had een tijd niet geschaakt en moest er weer even in komen. Hij won zijn derde potje na twee nederlagen.
Bij de C t/m F-groep was het verschil groter, maar liefst 27½ tegen 15½! Vooral Martijn en Anna waren goed in vorm. Zij wonnen allebei alle zes hun partijen. Ook Elmar, Yorrick, Sara, Niels en Bouke sprokkelden echter veel punten bij elkaar. Niemand bleef zonder overwinning!
De carrousel was zoals altijd weer spannend en chaotisch. 6 van de 10 partijen werden door de Wageningers gewonnen.