Open Huis Jeugd

Jongens en meisjes kunnen op speelse wijze kennis maken met het schaakspel bij Schaakvereniging Wageningen op donderdagavond 6 oktober van 18.45 tot 20.00 uur in De Vredehorst (Tarthorst 1, Wageningen). Deelnemers spelen dan een competitie met verschillende leuke spelvarianten op het schaakbord, waarbij mooie prijzen te winnen zijn. Voor iedereen is er een aandenken.

Het is niet nodig dat je al kunt schaken. Zonodig zullen we de gang en het karakter van de verschillende schaakstukken uitleggen. Deelnemers strijden in tweetallen met andere teams om de ereplaatsen. We streven er naar de teams ongeveer even sterk te maken, zodat je ook prijzen kunt winnen, als je (nog) niet goed kunt schaken. Deelname is kosteloos en vrijblijvend.

Inlichtingen kun je krijgen bij Frans Bonnier, jeugdleider SV Wageningen (0317-426363; jeugdschaakwageningen@hotmail.com).