Sara Martinez Wagenings jeugdsporttalent t/m 12 jaar

Tijdens het Wageningse sportcafe is Sara Martinez uitgeroepen tot Wagenings jeugdsporttalent tot en met 12 jaar. Zij liet schermster Valerie Buijse en atleet Saro Doctor achter zich. Sara is december 2015 Nederlands meisjeskampioene snelschaken geworden en is meisjeskampioene van de Oostelijke Schaakbond (beide t/m 12 jaar). Afgelopen mei werd ze gedeeld vierde op het NK schaken bij de meisjes t/m 12 jaar.

img-20161212-wa0001a
Anna Martinez was geselecteerd in de categorie talenten tot en met 14 jaar. Zij werd tweede achter de veertienjarige badmintonster Kelly van Buiten.
Anna is Nederlands meisjeskampioene snelschaken t/m 14 jaar en werd afgelopen mei gedeeld eerste (na de barrage tweede) op het Nederlands Kampioenschap schaken voor meisjes t/m 14 jaar. Verder haalde ze nog diverse prijzen op toernooien voor volwassenen.
img-20161212-wa0000a