Sara wint snelschaaktitel na barrage

Donderdag 14 januari werden de laatste drie ronden gespeeld van het snelschaakkampioenschap voor de jeugd. Na zeven ronden waren er drie koplopers met even veel punten: Elmar, Sara en Marjon. Omdat ze het alledrie niet leuk vonden als het snelschaakkampioenschap zou worden beslist op weerstandpunten, werd besloten tot een barrage. Hierbij werden drie snelschaakpartijen gespeeld met slechts 1 min. pppp.
Sara won hierin van haar beide opponenten en Elmar won van Marjon, zodat de einduitslag werd: 1 Sara, 2 Elmar, 3 Marjon.

Vanaf donderdag 21 januari beginnen we weer met lessen en een nieuwe jeugd- en een nieuwe brugcompetitie. Iedereen die aan de brugcompetitie wil meedoen (ook ouders en niet-leden) is om 19.15 uur van harte welkom in de Vredehorst!
eindranglijst snelschaak jeugd 2016