Schafeltennis op 17 juni

Vrijdag 17 juni wordt bij Shot voor de twaalfde keer het Wagenings Kampioenschap Schafeltennis gehouden. Circa dertig deelnemers zullen er weer alles aan doen om de titel van de kampioen uit 2020, Rob Bertholee, over te nemen. Schafeltennis is een combinatie van schaken en tafeltennis. Zeven rondes lang schaken en tafeltennissen de deelnemers tegen elkaar. Elke ronde bestaat uit één partij snelschaak (5 minuten per persoon per partij) en twee games tafeltennis (11 punten per game). Met beide onderdelen zijn evenveel punten te verdienen. Het inschrijfgeld is 2 euro. Het begint om 19.00 uur (zaal open 18.30 uur) en is rond 23.00 uur afgelopen. De vorige keer was Robin van Leerdam de beste SVW’er. Misschien ben jij het dit keer wel! Wees er snel bij, want het maximum aantal deelnemers is zesendertig. Meer informatie en aanmelden: robinvanleerdam@live.nl.

Adres Shot Wageningen:
Haverlanden 92
6708GP Wageningen