Schaken op de Molenmarkt

SV Wageningen is, net als alle andere deelnemers, flink in het zonnetje gezet op de Molenmarkt. We stonden met een kraam op de hoek van de Ceresstraat en de Oude Eekmolenweg met de gebruikelijke opzet van twee speelborden en twee schaakpuzzels. Nadat bleek dat de schaakmat in 3 toch ook een schaakmat in 4 kon worden, werden de puzzels gedurende de dag veranderd en verbeterd. Van een grote sportmarkt, zoals vorig jaar, was geen sprake. Enkele sportverenigingen stonden verspreid opgesteld en andere verenigingen die er vorig jaar wel bij waren, zoals de damclub, zijn dit jaar niet gespot. Het grote schaakspel was van de partij en bleek wederom een goede blikvanger, al stond hij niet naast de kraam wat overzicht houden of assisteren moeilijk maakte. Vele vrijwilligers hebben vol enthousiasme onze vereniging op de Wageningse kaart gezet en hier en daar hebben we weer een schaakhartje sneller doen laten kloppen. Hoeveel extra schaakleden we hebben mogen interesseren mag Joost weten. In ieder geval was het dankzij het mooie weer, een moliebol en een ijsje een plezierige schaakdag.