Schakers aanwezig op sportmarkt AID

Schaakvereniging Wageningen heeft zondag 18 augustus deelgenomen aan de sportmarkt van de Algemene Introductiedagen van de Wageningen Universiteit. Er was voor mogelijk slecht weer gewaarschuwd, maar alles bleef droog en eindigde vol in de zon. Als een van de negen erkende burgerverenigingen hadden we een mooi plekje dat uiteraard vanwege ons grote schaakspel goed te vinden was. Tjerk, Joren, Marijn en Joost wisten menig nationaal en internationaal student te verleiden tot een potje schaak. Er was veel belangstelling van zowel de beginnende als de al wat gevorderde schaker. Enkele buitenlandse studenten gaven aan dat het een mooi moment zou zijn om ‘op afstand’ beter te leren schaken zodat er na de studie bij thuiskomst eens gewonnen kan worden. Uitnodigingen om aan ieders schaakspel te werken via clubverband bij de S.V.Wageningen zijn gemaakt.