Spanning in brugcompetitie

In de brugcompetitie is het spannend aan kop. Reiko Dirksen versloeg verrassend zijn trainer Bartel Dodeman en naderde daarmee koploper Ziad Dodik op een paar punten. Met nog drie ronden te gaan is dus nog van alles mogelijk totdat de bekers worden verdeeld. In de jeugdcompetitie is Hugo Gerritsen nog steeds de koploper. Hij versloeg Max Zheng en verstevigde daarmee zijn eerste plek. Bekers zijn er aan het eind van het seizoen voor de eerste drie van de groepen toren, loper en pion. In de torengroep gaat Hugo duidelijk aan de leiding, terwijl Zichen Yan de onbetwiste koploper is van de pionnengroep. In lopergroep gaat Lucas Kranenburg aan kop, maar zit het nog allemaal dicht bij elkaar. Dit is de tussenstand per groep:

Toren

    Naam                             Score 
1 Hugo Gerritsen              1433
2 Alec Dijkstra                   1064
3 Max Zheng                       947
4 Aniek Favier                     887
5 Kailash Bense                  792
6 Florian van der Veen      516

Loper

  Naam                                     Score
1 Lucas Kranenburg               690
2 Jakub Vischschraper           645
3 Kick Lureman de Vletter    587
4 Jochem Hoebe                     556
5 Eathan Uwimana                404
6 Mascha Kofanov                 267
7 Ellen Favier                          185

Pion

 Naam                                     Score
1 Zichen Yan                            716
2 Kate van Soestbergen        514
3 Nico Bense                           462
4 Favor Sampson                   176
5 Ezra Zuydweg                      131
6 Elijah Idowu-Adebayo         0

Voor alle uitslagen en de algemene ranglijsten: https://svwageningen.nl/uitslagen-en-standen/ (voor brugcompetitie helemaal naar beneden scrollen)