Spelkaravaan bezoekt AZC in Wageningen

Teamleden van Spelkaravaan togen deze keer naar het AZC in Wageningen waar we hartelijk onthaald werden door de schakers van SV Wageningen en enthousiaste jonge & oudere schakers die verblijven in dit asielzoekerscentrum.
Eerder heeft Spelkaravaan schaakmateriaal verstrekt en het was de bedoeling met 2 schaaktrainers en lesmateriaal te arriveren maar helaas werkte de NS niet mee en liep het een beetje anders. Daarom mengden Niels & Martin zich bij de clubschakers en werd het een gezellige schaakavond met de gasten van het AZC. Uiteindelijk werd er zelfs niet alleen met elkaar geschaakt maar werd er ook tafeltennis gespeeld. Hartstikke leuk allemaal.
De tegenstand was uitstekend en ik begreep dat er ook al enthousiasme is om bij de club te gaan schaken. En kijk…..dat is de ware promotie van de denksport!
Bedankt voor de hartelijke ontvangst; we kijken terug op een mooie avond.

HG Martin namens Spelkaravaan

Processed with MOLDIV