Start interne competitie seizoen 2011-2012

Aanstaande donderdag, 1 september, start de interne competitie weer! Zoals elk jaar is het de eerste ronde weer vrije inloop. Iedereen die aanwezig is wordt, als hij/zij mee wil doen, ingedeeld. Om 20.15 sluit de inschrijving en wordt de indeling gemaakt. Om 20.30 gaan we van start.
Speeltempo is zoals altijd 2 uur p.p.p.p.
Iedereen die deze avond meespeelt komt op de aanwezigenlijst en wordt dus bij de daaropvolgende rondes automatisch ingedeeld. Mocht je dit niet willen, neem dat even contact op met de intern wedstrijdleider.
Iedereen die niet aanwezig is komt automatisch op de afwezigenlijst. Mocht je in de daaropvolgende weken toch willen spelen, geef dit dan door aan de intern wedstrijdleider.
Aan- en afmeldingen voor de interne kunnen, zoals bekend, gemaild worden naar svwageningenintern@gmail.com. Bellen kan ook: 0317-422940.

Komt dus allen aankomende donderdag!