Start nieuwe schaakseizoen

Donderdag 7 september begint het nieuwe seizoen van Schaakvereniging Wageningen. Iedereen die wil komen schaken is van harte welkom en kan gedurende vier avonden gratis meedoen. Er wordt elke donderdagavond gespeeld in de Vredehorst, Tarthorst 1.

De jeugd speelt van 18.30 uur tot 20.00 uur. Donderdag 7 september is een introductieavond. Trainers zullen het jeugdprogramma toelichten, maar er kan ook worden geschaakt. Het jeugdprogramma omvat les en verschillende competities. Deze zijn zo ingericht dat iedereen zo veel mogelijk speelt tegen gelijkwaardige tegenstanders. Meer informatie over het jeugdprogramma is te verkrijgen bij jeugdleider Frans Bonnier, tel. 0317- 426363, jeugdschaakwageningen@hotmail.com.

Voor sterke jeugdspelers, huisschakers en senioren is er een brugcompetitie van 19.15 tot 20.15. Deze competitie is open en gratis toegankelijk voor iedere geïnteresseerde schaker. Indeling geschiedt ter plekke, zodat iedereen die wil spontaan kan meedoen.

Vanaf 20.00 uur spelen de senioren hun competitie. Een competitiepartij duurt meestal ongeveer drie uur. Na het spelen van de partij is er gelegenheid om samen de partij te bespreken en ook anderen te ontmoeten aan de bar. Het is niet erg als u een paar avonden niet kunt komen of pas later in het seizoen wilt beginnen. U kunt zich opgeven voor één of meer proefavonden bij wedstrijdleider Marius Bolck, tel: 0317-427006 mariusbolck@gmail.com. Donderdag 7 september kunt u zonder opgave vooraf meedoen. De schaakvereniging biedt ook trainingen aan voor beginnende schakers. Zie de informatie onder “Training”.