SVW maakt goede beurt tijdens AID

SV Wageningen heeft zondag 21 augustus op de sportmarkt en woensdag 24 augustus op de informatiemarkt gestaan. Beide markten vielen binnen het programma voor de Algemene Introductiedagen (AID) van de Wageningen Universiteit . De sportmarkt werd georganiseerd voor en naast sportcentrum de Bongerd. De informatiemarkt was in het Belmonte Arboretum. De kraam van SV Wageningen was op beide dagen goed bezocht. Met hulp van Hugo, Joren, Joost, Hens en Marijn zijn er weer een boel studenten enthousiast gemaakt. Het grote schaakspel was ook op beide dagen mee en werkte als een goede blikvanger. Met een lijstje van 56 student namen die per email onze clubinformatie hebben ontvangen mogen we de interesse “groter dan andere jaren” noemen; aldus medeorganisator Joost Hooghiemstra. Zodra de kraam stond was het vrijwel de gehele duur van 4 uur raak met studenten die vragen hadden, onze vooropgestelde schaakpuzzels aan het oplossen waren ofwel een potje aan het schaken waren. De clubavond op woensdag leek voor enkele studenten een dilemma te worden aangezien tafeltennis en voetbal ook op woensdag waren, maar voor de meeste studenten lijkt de woensdag een veel betere speelavond te zijn dan de donderdag. Er is zeker hoop gecreĆ«erd voor dat we dit jaar weer een mooi aantal nieuwe studenten mogen verwelkomen op onze vereniging. Aan alle studenten die dit lezen: wees welkom en hopelijk tot snel op een woensdag avond!