Uitslagen 1e ronde interne competitie

De interne competitie is op donderdag 1 september begonnen. Met 20 partijen en maar liefst 5 nieuwe deelnemers was het een succesvol begin. Hieronder zijn de uitslagen en de eerste lijstjes met rangen en standen te zien en te downloaden

Donderdag 8 september spelen we de 2e ronde. Nieuwe deelnemers of wijzigingen graag vooraf (uiterlijk donderdag 17uur) aan- of afmelden via svwageningenintern@gmail.com

Uitslagen ronde 1 – 1 september 2016

Ranglijst na Ronde 1

TPR-ELO na Ronde 1

 

Uitslagen ronde 1 – 1 september 2016

Erwin Oorebeek                 –    Fred Jonker                          1   –    0

Kees Stap                            –    Jef Verwoert                        0   –    1

Clemens de Vos                  –    Kresna  Soerjadi                   0   –    1

Audry Burer                        –    Richard Christians               ½ –    ½

Robin van Leerdam            –    Cees van de Waerdt            ½ –    ½

Frans Bonnier                     –    Noel Bovens                         0   –    1

Bartel Dodeman                 –    Marco Otte                           1   –    0

Co Wiersma                        –    Mendelt Tillema                  1   –    0

Erik van Wijngaarden        –    Jaap Melgers                        1   –    0

Karin Jeuken                       –    Gerrit Walstra                      0   –    1

Eric van Mullekom             –    Wim Wiegant                       ½ –    ½

Rijk Timmer                        –    Hans van Wijk                      ½ –    ½

Steef Bijlmakers                 –    Albert van der Harst            1   –    0

Gerbert Kets                       –    Tobias van der Werff          0   –    1

Randy Girdhari                   –    Krzysztof  Kudzia                 0   –    1

Albert Boshoven                –    Martin van der Linden        1   –    0

Marius Bolck                       –    Wim Zunnebeld                   1   –    0

Leen Vegter                        –    Sara Martinez                      0   –    1

Henk Bakker                       –    Jan de Bont                          1   –    0

Mariëlle ten Have              –    Anja Janssen                        1   –    0

 

Ranglijst na ronde 1

NR  NAAM                  PUNTEN GESP GEW REM VERL  PERC

1   Erwin Oorebeek           147    1   1   0    0  100.0
2   Jef Verwoert             145    1   1   0    0  100.0
3   Kresna  Soerjadi         142    1   1   0    0  100.0
4   Noel Bovens              130    1   1   0    0  100.0
5   Bartel Dodeman           124    1   1   0    0  100.0
6   Co Wiersma               120    1   1   0    0  100.0
7   Erik van Wijngaarden     116    1   1   0    0  100.0
8   Gerrit Walstra           114    1   1   0    0  100.0
9   Steef Bijlmakers         105    1   1   0    0  100.0
10  Tobias van der Werff     101    1   1   0    0  100.0
11  Krzysztof  Kudzia         99    1   1   0    0  100.0
12  Albert Boshoven           98    1   1   0    0  100.0
13  Marius Bolck              97    1   1   0    0  100.0
14  Sara Martinez             96    1   1   0    0  100.0
15  Henk Bakker               92    1   1   0    0  100.0
16  Mariëlle ten Have         85    1   1   0    0  100.0
17  Richard Christians        68    1   0   1    0   50.0
18  Audry Burer               68    1   0   1    0   50.0
19  Cees van de Waerdt        67    1   0   1    0   50.0
20  Robin van Leerdam         67    1   0   1    0   50.0
21  Wim Wiegant               57    1   0   1    0   50.0
22  Eric van Mullekom         56    1   0   1    0   50.0
23  Hans van Wijk             55    1   0   1    0   50.0
24  Rijk Timmer               54    1   0   1    0   50.0
25  Stefan Bekker             50    0   0   0    0    0.0
26  Bert Torn                 49    0   0   0    0    0.0
27  Frans van der Wall        47    0   0   0    0    0.0
28  Thomas Slijper            47    0   0   0    0    0.0
29  Martijn Naayer            46    0   0   0    0    0.0
30  Tjerk Sminia              46    0   0   0    0    0.0
31  John Stigter              46    0   0   0    0    0.0
32  Frans Tromp               44    0   0   0    0    0.0
33  Arnoud van Ginkel         43    0   0   0    0    0.0
34  Bram de Vries             42    0   0   0    0    0.0
35  Harry Verhoef             42    0   0   0    0    0.0
36  Frits Gieltjes            42    0   0   0    0    0.0
37  Hein Stallinga            41    0   0   0    0    0.0
38  Joren Mulder              40    0   0   0    0    0.0
39  Anna Martinez             39    0   0   0    0    0.0
40  Joost Hooghiemstra        39    0   0   0    0    0.0
41  Alexander Korf            37    0   0   0    0    0.0
42  Wouter Bus                37    0   0   0    0    0.0
43  Inge Oostvogels           35    0   0   0    0    0.0
44  Jan Willem Koekebakker     31    0   0   0    0    0.0
45  Marc Bruggeman            30    0   0   0    0    0.0
46  Dirk Jan Adrichem         30    0   0   0    0    0.0
47  Leendert van der Waal     30    0   0   0    0    0.0
48  Joris Posthuma            29    0   0   0    0    0.0
49  Marijn Verweij            29    0   0   0    0    0.0
50  Kees van Lenten           28    0   0   0    0    0.0
51  Erica Jansen              28    0   0   0    0    0.0
52  Fred Jonker                0    1   0   0    1    0.0
53  Kees Stap                  0    1   0   0    1    0.0
54  Clemens de Vos             0    1   0   0    1    0.0
55  Frans Bonnier              0    1   0   0    1    0.0
56  Marco Otte                 0    1   0   0    1    0.0
57  Mendelt Tillema            0    1   0   0    1    0.0
58  Jaap Melgers               0    1   0   0    1    0.0
59  Karin Jeuken               0    1   0   0    1    0.0
60  Albert van der Harst       0    1   0   0    1    0.0
61  Gerbert Kets               0    1   0   0    1    0.0
62  Randy Girdhari             0    1   0   0    1    0.0
63  Martin van der Linden      0    1   0   0    1    0.0
64  Wim Zunnebeld              0    1   0   0    1    0.0
65  Leen Vegter                0    1   0   0    1    0.0
66  Jan de Bont                0    1   0   0    1    0.0
67  Anja Janssen               0    1   0   0    1    0.0

 

TPR en ELO na ronde 1

NAAM                   TPR         ELO            Indelingspositie

Stefan Bekker          2260        2260           1
Erwin Oorebeek         2168 +10    2168 +10       2
Fred Jonker            2142 -10    2142 -10       4
Bert Torn              2103        2103           3
Kees Stap              2090 -12    2090 -12       7
Jef Verwoert           2035 +12    2035 +12       5
Kresna  Soerjadi       2000 +10    2000 +10       6
Clemens de Vos         1983 -10    1983 -10       9
Frans van der Wall     1962        1962           8
Thomas Slijper         1917        1917           10
Martijn Naayer         1912        1912           11
Tjerk Sminia           1899        1899           12
John Stigter           1896        1896           13
Audry Burer            1885 -1     1885 -1        14
Richard Christians     1869 +1     1869 +1        15
Robin van Leerdam      1850        1850           16
Cees van de Waerdt     1839        1839           17
Frans Tromp            1836        1836           18
Noel Bovens            1832 +10    1832 +10       19
Frans Bonnier          1829 -10    1829 -10       21
Bartel Dodeman         1825 +9     1825 +9        20
Arnoud van Ginkel      1811        1811           22
Bram de Vries          1800        1800           23
Harry Verhoef          1788        1788           24
Frits Gieltjes         1773        1773           25
Marco Otte             1763 -9     1763 -9        27
Co Wiersma             1676 +10    1676 +10       26
Hein Stallinga         1656        1656           28
Joren Mulder           1650        1650           29
Mendelt Tillema        1640 -10    1640 -10       31
Erik van Wijngaarden   1619 +10    1619 +10       30
Anna Martinez          1616        1616           32
Joost Hooghiemstra     1605        1605           33
Jaap Melgers           1584 -10    1584 -10       35
Karin Jeuken           1580 -11    1580 -11       37
Gerrit Walstra         1580 +11    1580 +11       34
Eric van Mullekom      1567 -1     1567 -1        36
Alexander Korf         1552        1552           38
Wim Wiegant            1526 +1     1526 +1        39
Wouter Bus             1523        1523           40
Rijk Timmer            1518 -1     1518 -1        41
Steef Bijlmakers       1503 +10    1503 +10       42
Hans van Wijk          1496 +1     1496 +1        43
Inge Oostvogels        1495        1495           44
Albert van der Harst   1481 -10    1481 -10       47
Tobias van der Werff   1460 +10    1460 +10       45
Krzysztof  Kudzia      1460 +10    1460 +10       46
Albert Boshoven        1456 +10    1456 +10       48
Gerbert Kets           1455 -10    1455 -10       50
Marius Bolck           1454 +10    1454 +10       49
Randy Girdhari         1440 -10    1440 -10       51
Martin van der Linden  1435 -10    1435 -10       52
Wim Zunnebeld          1433 -10    1433 -10       54
Leen Vegter            1432 -11    1432 -11       56
Sara Martinez          1410 +11    1410 +11       53
Henk Bakker            1366 +8     1366 +8        55
Jan Willem Koekebakker  1358        1358           57
Jan de Bont            1292 -8     1292 -8        58
Marc Bruggeman         1288        1288           59
Dirk Jan Adrichem      1284        1284           60
Leendert van der Waal  1260        1260           62
Mariëlle ten Have      1260 +9     1260 +9        61
Joris Posthuma         1245        1245           63
Marijn Verweij         1202        1202           64
Anja Janssen           1191 -9     1191 -9        65
Kees van Lenten        1025        1025           66
Erica Jansen           1000        1000           67