Uitslagen en eindstanden jeugd- en brugcompetitie

Donderdag 11 december is de veertiende en laatste ronde gespeeld van zowel de jeugd- als de brugcompetitie voor dit najaar. De uitslagen en eindstanden zijn hieronder vermeld. Op donderdag 18 december is er kerstschaak. We spelen dan kerstkransjesschaak en diverse andere varianten op het schaakspel. De donderdagen 25 december en 1 januari is er geen schaak i.v.m. Kerstmis en Nieuwjaar. Donderdag 8 januari beginnen we om 18.45 met de prijsuitreiking van de najaarscompetities en het jeugdsnelschaak. Ook donderdag 15 januari is er jeugdsnelschaak van 18.45 tot 20.00 uur met aansluitend de prijsuitreiking.
De lessen, de voorjaarscompetitie en de brugcompetitie starten weer op donderdag 22 januari.
Eindranglijsten jeugd- en brugcompetitie najaar 2014