Wageningen 3 krijgt een spannende slotronde

Afgelopen donderdag ging de pot tegen Millingen 1 niet door. Het zou natuurlijk best gekund hebben, maar ergens wordt de streep getrokken. En als Milaan-San Remo en de Ronde van Vlaanderen niet doorgaan, ja dan kan Millingen 1 – Wageningen 3 niet achterblijven.
Koploper UVS2 speelde wel, tegen Mook. En, verrassing: UVS verloor met 3-5! Dus hebben zij nog steeds 9 punten (uit 6), Wageningen 8 (uit 5), Millingen 7 (uit 5) en De Pion 7 (uit 5). Dat wordt dus spannend in de slotronde op 12 juni. Of wanneer die dan ook maar gehouden zal worden. Want voorlopig ligt alles stil en eerst moet de zesde ronde afgewerkt zijn voor de slotronde gehouden kan worden. We wachten dus maar af. Beetje trainen thuis op de rollerbank van chessity of chess.com, theorie bijwerken.
Blijf gezond! Het voorjaar komt er aan.

Jan-Willem