1e weer met beide benen op de grond, overige teams winnen

Na twee overwinningen droomden het eerste al voorzichtig van het kampioenschap in de 1e klasse. Maar na een dikke 7-3 nederlaag tegen Philidor Leeuwarden staan ze weer met beide benen op de grond. “Een collectieve offday tegen een op papier gelijkwaardige tegenstander”, aldus teamcaptain Bert Torn. “De hele middag hebben we totaal geen zicht op meer gehad.” Kopman Chiel van Oosterom zorgde voor de enige Wageningse overwinning. Na remises van Sander van Eijk, Bert Torn, Arjen van Herwaarden en Tjerk Sminia was de koek op.
Kijk voor een uitgebreid verslag op de site van Philidor.

Het tweede team won in Groesbeek met 5½-2½ van PMC2 en is weer gedeeld koploper. Ook hier moeten we het doen met een verslag van de tegenstander.

Ook het derde is koploper. Zij wonnen overtuigend met 6½-1½ van ASV6. Lees er alles over bij ASV.

Het vierde won ook zijn tweede wedstrijd en wel met 4½-3½ van Veenendaal2.