Anna Martinez Wagenings jeugdsporttalent 2014

Anna Martinez is gekozen tot Wagenings jeugdsporttalent 2014. In een volle zaal in de Hof van Wageningen werd Anna gehuldigd door sportwethouder Han ter Maat. Haar ouders en clubgenoten zijn erg trots op deze prestatie. Na de verkiezing van het eerste team van SV Wageningen als sportploeg van het jaar in 2002 en de nominatie van Arjan van Herwaarden als jeugdsporttalent bijna tien jaar geleden was er geen lid van de schaakvereniging meer genomineerd. Anna heeft deze verkiezing te danken aan en aan een aantal mooie prestaties in 2014. Afgelopen zomer is zij Open Nederlands Jeugdkampioen geworden in de categorie meisjes tot en met twaalf jaar. Recentelijk werd Anna eerste in de hoogste groep van het IJSCO toernooi in Elst, waaraan in totaal 65 schakers en schaaksters deelnamen. Anna heeft een regionale talentenstatus bij Topsport Gelderland.
Tijdens de avond werden ook nog de sportman, –vrouw en -ploeg van 2014 verkozen.

.
Anna-Martinez-sportverkiezing2a

Anna-Martinez-sportverkiezing3a