Arjen van Herwaarden wint tweede SVW internettoernooi

Ook het tweede SVW internettoernooi was weer een succes. 35 schakers kropen donderdagavond achter hun computer om 7 ronden te snelschaken. Leuk is dat ook onze leden uit Groningen, Utrecht en Limburg nu mee kunnen spelen. Een van hen, Arjen van Herwaarden, was deze keer de sterkste. Met 6½ uit 7 bleef hij Sander van Eijk en Frans Bonnier voor. Kijk hier voor alle uitslagen.

Volgende week, donderdag 2 april, gaan we vanaf 20.15 uur wederom schaken volgens het inmiddels beproefde recept. 7 ronden 5 minuten + 5 seconden p.p.p.p. Kijk hier voor het toernooi.

Omdat het er naar uitziet dat we minstens tot 1 juni elkaar niet live mogen ontmoeten in de Vredehorst, heeft het bestuur besloten om een algemeen klassement bij te houden. De top 15 krijgt elke week punten, aan het eind van het internetschaakseizoen krijgt de winnaar een speciale beker.

De stand na twee ronden:

Speler totaal
Luipaard 34
zxcvbn2200 33
tjerksminia 24
DynamicDollar 20
MasterJFR 20
Dutch_Vulture 20
Roisman 18
bonje 15
JopieMelone 13
veensopen 13
RobinEnergy 9
Wageningen 8
Clemens_de_Vos 8
Watskehoff 7
cunowwel 5
orangoetan 4
JorHere 4
JayjayH 3
bioboer 2
ericvanmullekom 1
mariusbolck 1