Beginnerscursus schaken voor volwassenen bij SV Wageningen

Bij Schaakvereniging Wageningen start in oktober een serie schaaktrainingen voor beginnende volwassenen. Het betreft een serie van zes trainingen gedurende het schaakseizoen aan de hand van de cursusmap “schaken voor volwassenen” van de KNSB.

De trainingen zullen waarschijnlijk op dinsdag- of woensdagavonden plaatsvinden. Deze cursus is bedoeld voor volwassenen uit Wageningen en verre omgeving die schaken willen leren en voor beginnende schakers die het spel beter onder de knie willen krijgen. Van iedere deelnemer zal vooraf worden bepaald wat het niveau is, zodat hier tijdens de training rekening mee kan worden gehouden.
De locatie is de speellocatie van SV Wageningen: de Vredehorst, Tarthorst 1, Wageningen. Vanwege de kosten voor het huren van de zaal, zal een bijdrage worden gevraagd van maximaal 25 euro, afhankelijk van de groepsgrootte.

Aanmelden of meer informatie bij Robin van Leerdam: robinvanleerdam@live.nl