Boekpresentatie Hans Böhm bij ASV

A.s. vrijdagavond 14 februari is Hans Böhm te gast bij ASV. De schaakmeester geeft dan een boekpresentatie van zijn samen met Yochanan Afek geschreven boek “De Loper”.Het is het vierde boek in hun serie over de schaakstukken. Eerder verschenen al “De pion”, “De Toren”en “Het Paard”. Hans Böhm zal vanaf 20 uur in Activiteitencentrum Schreuder, Vlamoven 22-24 in Arnhem aan de hand van stellingen de haast onbegrensde mogelijkheden van de loper laten zien. Zijn uitleg zal op Böhms geheel eigen wijze doorspekt zijn met anekdotes uit zijn rijke schaakleven. Mede daardoor is dit optreden leuk voor schakers van ieder speelniveau.

Deze bijeenkomst is gratis toegankelijk. Tevens zal Hans Böhm gesigneerde exemplaren van het boek tegen sterk gereduceerd tarief te koop aanbieden. Dit is een éénmalige kans, die je niet mag laten lopen. Graag vooraf even aanmelden bij Ruud Wille: r.wille@planet.nl

Voor meer info: www.asv-schaken.nl