Corniek le Poole verrassend winnaar eerste SVW internettoernooi

Het eerste internettoernooi in de 94-jarige geschiedenis van de Schaakvereniging Wageningen was donderdagavond een groot succes. Maar liefst 34 schakers meldden zich aan om mee te spelen. En er was een verrassende winnaar; Corniek le Poole bleef een peloton spelers van het eerste KNSB-team voor met een score van 6 uit 7. Hij verloor alleen van Tjerk Sminia, maar won van cracks als Sander van Eijk en Jeroen Franssen. Kijk hier voor de volledige eindstand.

Op een paar inlog- en refreshproblemen na, verliep het toernooi vlekkeloos. Veel deelnemers beleefden op deze manier een mooi alternatief voor de reguliere clubavond in de Vredehorst. Het bestuur heeft dan ook besloten om totdat we weer achter het houten bord plaats kunnen nemen elke donderdagavond een internettoernooi te organiseren. Kijk hier voor het toernooi van donderdag 26 maart.

Het jeugdtoernooi op Lichess verliep eveneens prima, met tien deelnemers was het ook hier een succesvolle avond. Kijk hier voor de eindstand.