Eerste voorronde Gelders Open geslaagd

Samen met de Arnhemse Schaakacademie organiseert SV Wageningen het Gelders Open online jeugdtoernooi op Lichess. Woensdag 17 juni was de eerste voorronde van dit grote landelijke toernooi – waarvoor zich inmiddels ruim 100 jeugdspelers t/m 18 jaar hebben aangemeld. In deze voorronde deden in totaal 57 kinderen mee, verdeeld over drie ratinggroepen. Groepswinnaars zijn geworden Arthur Maters (A), Jayden Breider (B) en Y. Eric Zhang (C). Zij hebben niet alleen een plek in de finale verdiend, maar mogen ook meedoen aan de simultaan tegen GM Jorden van Foreest op 5 juli. Klik hier voor een verslag en alle uitslagen.

Aanmelden voor de Gelders Open is nog steeds mogelijk via dit aanmeldformulier. De volgende voorrondes zijn op za 20 juni (14 uur), wo 24 juni (15 uur) en zo 28 juni (14 uur). De top vier van elke groep plaatst zich voor de finale op za 4 juli.

Alle info staat op: www.arnhemseschaakacademie.nl/gelders
Het toernooi wordt mede mogelijk gemaakt door de OSBO.