Fred Jonker en Kees Stap bereiken finale beker

Fred Jonker hebben de finale van de bekercompetitie uit het seizoen 2019-2020 bereikt. Toen in maart de coronacrisis uitbrak, was de bekercompetitie gevorderd tot de halve finale. Besloten werd om het toernooi dit seizoen uit te spelen. In de halve finale won Fred van Jan Willem Westerhof. Kees won van Clemens de Vos. Nadat Clemens in de opening naliet om Kees een verzwakte pionnenstructuur te bezorgen, wist Kees enkele zetten later een zwakke pion van Clemens onder vuur te nemen. Een wanhoopsoffer mocht vervolgens ook niet baten.

In de vijfde ronde van de interne competitie liet Martijn Naaijer tegen Frans Bonnier het eerste halfje liggen. Hij blijft nog wel ruim aan kop. Jan Pijkeren en de verrassende Marius Bolck bezetten de overige podiumplaatsen.

Kijk hier voor de uitslagen en de stand na ronde 5.