Frisse start met veel nieuwe schakers en nieuw clubhuis

Het animo om weer ‘gewoon’ te schaken na een onrustige tijd met ingrijpende Coronamaatregelen is groot. Dat is goed te zien aan de hoge opkomst in de eerste weken van onze interne competitie. Na twee ‘halve’ seizoenen die werden verstoord en onderbroken door Coronamaatregelen zijn we fris begonnen aan het nieuwe seizoen in een nieuw ‘clubhuis’. De nieuwe speellocatie bij de dammers op de Grintweg bevalt goed. De gezellige sfeer van onze club is weer helemaal terug. De nieuwe seizoenstart heeft ook de aandacht getrokken van maar liefst 9 nieuwe spelers die interesse hebben om lid te worden. Het is ideaal dat nieuwe leden bij ons meerdere spelers van hun eigen niveau kunnen treffen. Dit geldt zowel voor beginners als voor ervaren clubspelers.

Na 2 ronden strijden al 50 spelers om de titel. Bert Torn en Jan Pijkeren staan nu aan kop. Ze worden gevolgd door nieuwkomer Hugo Brouwer die als enige beide ronden wist te winnen. Maar Parijs is nog ver; er zijn nog 30 ronden te gaan. Klik hier voor het volledige overzicht met uitslagen en ranglijsten.