Geen interne, er komen weer internettoernooien

In verband met de recente negatieve corona-ontwikkelingen hebben we donderdag laten weten dat we in ieder geval vier weken lang geen interne competitie zouden hebben. Donderdagmiddag kregen we van de KNSB te horen dat een interne competitie onder strenge voorwaarden toch zou mogen.

Zondagavond heeft het bestuur online vergaderd of en hoe we de interne toch kunnen voortzetten. Na alle voors en tegens tegen elkaar te hebben afgewogen, hebben we echter toch moeten besluiten om het niet te doen. We vinden er te veel haken en ogen aan zitten om het op een verantwoorde wijze te regelen. Voorlopig is er dus geen reguliere clubavond. We hebben besloten om tijdens de weken dat we niet fysiek kunnen schaken op donderdagavond online weer een snelschaak- en een rapidtoernooi te organiseren.

Wij hopen op begrip voor deze beslissingen. We zullen de ontwikkelingen uiteraard nauwlettend volgen en we hopen dat we de draad zo snel mogelijk weer kunnen oppakken.