Hugo en Reiko aan kop

De interne jeugdcompetities lagen even stil door (proef)examens en de tijdelijke lockdown, maar donderdag 19 november hebben de jeugdschakers de draad weer opgepikt achter het bord. In de jeugdcompetitie streden Hugo Gerritsen en Alec Dijkstra om de koppositie, en Hugo won die partij met wit. Hij heeft nu de leiding over genomen van Alec. Derde staat Aniek Favier. In de brugcompetitie wist Reiko Dirksen zijn ongeslagen status te handhaven. Hij gaat fier aan de leiding, gevolgd door Ziad Dodik en Abel Hettinga. Ga voor alle standen naar: https://svwageningen.nl/uitslagen-en-standen/  (voor de brugcompetitie moet je helemaal naar beneden scrollen).

En donderdag 12 november waren dus de ‘Stappenexamens’.  Negen jeugdleden deden toen examen voor hun stap. Eathan Uwimana haalde zijn Stap 1-diploma, en Aniek Favier, Hugo Gerritsen, Jochem Hoebe, Kailash Bense en Max Zheng slaagden voor Stap 2. Hugo en Aniek deden dat zelfs met de perfecte 10.