Interne competitie gestart

Met precies 40 deelnemers is het nieuwe seizoen van de interne competitie donderdag 5 september gestart. Deze zomer konden nieuwe leden al de sfeer proeven tijdens het zomerschaak in Cafe Loburg. In deze eerste competitieronde deden drie nieuwe leden, Jan Pijkeren, Martien Smit en Gerrit van de Haar, mee met het serieuze werk. Ook Lendy Nieuwenhuizen en Hamza Tassen speelden mee. Zij komen uit AZC de Leemkuil waar leden van onze club op maandag regelmatig een potje schaken.

De uitslagen en ranglijsten zijn vanaf dit seizoen overzichtelijk weergegeven op de aparte pagina uitslagen en standen. Hier is te zien dat Sander van Eijk de ranglijst aanvoert en dat Mariƫlle ten Have bovenaan staat in de Runner Up lijst. Ook zijn hier de individuele resultaten van spelers makkelijk te raadplegen. In de pairinglijst kun je makkelijk zien wie mogelijk je volgende tegenstander is.