Jeroen Goedhart wint jeugdsnelschaak

Op 8 en 15 januari speelden de jeugdleden om het snelschaakkampioenschap van onze vereniging. Bij de vierde en vijfde stappers wist Jeroen Goedhart zijn favorietenrol waar te maken en won overtuigend met een score van zeven uit zeven. Peter van Hintum en Joost Besseling zaten hem wel op de hielen met zes uit zeven, zodat het tot het laatst toe spannend bleef.

Bij de derde stappers was de strijd aan kop nog spannender. De eerste drie haalden allen vier uit zeven, zodat de weerstandspunten de beslissing brachten: Otto van Henten werd eerste, Ferdi Postma tweede en Dineke Bonnier derde.
Bij de tweede stappers won Mehmet Bahadin. Hoewel hij slechts drie ronden speelde, haalde hij wel een 100 % score! Tweede werd Jinhan Bai en derde werd Yari Baars.
Bij de eerste stappers won ons nieuwe lid Jake Abrahamsz. Tweede werd Sander Suverkropp en derde werd Dylan van Tongeren.