Jeugdschaak in Park Noordwest

Donderdag 2 juli konden de jeugdspelers van Schaakvereniging Wageningen eindelijk weer eens in levenden lijve tegen elkaar schaken, met echte borden en stukken. Het gras van Park Noordwest bleek een prima ondergrond voor een geslaagde seizoensafsluiting. Onder toeziend oog van drie trainers en een aantal ouders daagden ze elkaar uit voor partijtjes. Dat konden ze de afgelopen maanden alleen online doen. Maar het fysieke schaken voegt toch een extra dimensie toe, lieten de kinderen blijken. Overwinningen smaken toch een stuk zoeter in het echt dan achter een beeldscherm. Het weer zat ook mee, want de zon kwam regelmatig tevoorschijn en de buien lieten Wageningen links liggen.
Na de zomer kan de jeugd van SV Wageningen hopelijk weer live schaken. De bedoeling is dat het nieuwe seizoen op donderdag 3 september gaat starten.