Loting Bekertoernooi bekend

Het bekertoernooi kan weer beginnen. Joost Hooghiemstra gaf zich op als 32e deelnemer en mocht de loting uitvoeren. Nieuw dit seizoen is dat de loting ook bepalend is voor de volgende rondes. In het lotingschema kun je al zien tegen wie je mogelijk speelt als je wint.

Deelnemers moeten zelf een datum afspreken met hun tegenstander. Na de 1e ronde moeten spelers ook onderling loten om de kleur. De uiterste speeldatum voor de eerste ronde is 8 november. Geef de speeldatum en kleurverdeling tijdig door aan de wedstrijdleider via svwageningenintern@gmail.com
SVW Bekerschema 2018-2019 – 5ok2018

Jan Willem Westerhof – Oscar Veldhuizen
Marco Otte           – Steef Bijlmakers
Harry Verhoef        – Alexander Vos de Wael
Luc van den Berg     – Leen Vegter
Gerbert Kets         – Robin van Leerdam
Clemens de Vos       – Jan Willem Koekebakker
Anja Jansen          – Erwin Oorebeek
John Stigter         – Jaap Melgers
Joost Hooghiemstra   – Frits Gieltjes
Bert Torn            – Frans Bonnier
Bartel Dodeman       – Richard Christians
Noel Bovens          – Kees Stap
Rijk Timmer          – Marius Bolck
Fred Jonker          – Cees van der Waerdt
Gerrit Walstra       – Janno Heger
Tjerk Sminia         – Joren Mulder