Nieuw schaakseizoen start in het WICC

Goed nieuws! We kunnen starten met de interne competitie seizoen 2020-2021. Op de ALV van donderdag 27 augustus is besloten dat we voorlopig gaan spelen in het WICC, Lawickse Allee 9 in Wageningen. Daar hebben we een ruime zaal met een goede luchtverversing tot onze beschikking. Op deze manier kunnen we veilig spelen volgens het Protocol Veilig Schaken van de KNSB.

De eerste ronde is op donderdag 10 september vanaf 20.00 uur. In tegenstelling tot andere jaren is het noodzakelijk om je vooraf aan te melden als je mee wilt spelen in de eerste ronde. Dat kan tot donderdag 17.00 uur bij onze wedstrijdleider Marius Bolck via intern@svwageningen.nl.

Op de ALV is tevens besloten dat leden ook komend seizoen gebruik kunnen maken van het verkorte speeltempo van 1u15min plus 15 sec per zet. Je kunt een met redenen omkleed verzoek hiervoor indienen bij Marius.