Online training: goede gambieten

In de online openingstraining die Erwin Oorebeek op woensdag 22 april gaat geven, staan gambieten centraal. Hoe speel je een gambiet, en wat kun je doen als je tegenstander met een gambiet opent? De training gaat vooral over gambieten met een positionele grondslag: openingen waarmee de gambietspeler een pion geeft voor voordelen als ontwikkelingsvoorsprong, centrumbeheersing, open lijnen en open diagonalen. Daarnaast komt het ontregelen van het gambietspel aan bod. Het Wolgagambiet zal zeker de revue passeren

Voor de training gebruiken we het (gratis) programma Zoom en de schaakwebsite Lichess. Om Zoom te installeren klik hier. En mocht je nog geen Lichess-account hebben, dit kun je hier gratis aanmaken

Aanmelden voor de training gaat via deze link.

De training begint om 20 uur en duurt tot circa 22 uur.

Meer informatie: anjajanssen@kpnmail.nl