Online trainingen Yochanan Afek

In januari, februari en maart 2021 organiseren we via Zoom drie online trainingen van IM Yochanan Afek. Op dinsdag 26 januari kijken we naar eindspelstudies waarin de samenwerking tussen toren en paard centraal staat, en op dinsdag 16 februari volgen eindspelstudies met aandacht voor de samenwerking tussen toren en loper. Op dinsdag 16 maart komen tactische motieven aan bod. In al deze trainingen zal Yochanan stellingen en studies van verschillende moeilijkheidsgraad selecteren, zodat er voor iedereen interessant trainingsmateriaal is. Ook stelt hij voor elke training een extra pgn-file samen rond het thema, waarmee je zelf thuis verder kunt trainen. De trainingen beginnen steeds om 20 uur en duren circa 2-2,5 uur. Afek geeft de trainingen in het Engels, maar je kunt wel in het Nederlands je vragen stellen.
Aanmelden kan via training@svwageningen.nl