Rembrandt Bruil wint vijfde internettoernooi

Ons vijfde internettoernooi is gewonnen door gastspeler Rembrandt Bruil van BSV Bennekom. Hij speelde al eerder mee met ons Open Snelschaakkampioen en vroeg afgelopen donderdag voorafgaand aan het toernooi of hij weer mee mocht spelen. Dat vonden wij uiteraard prima. Sommigen van jullie kennen Rembrandt wellicht nog van het zomerschaak vorig jaar in Loburg, waar hij ook een aantal keren aanschoof. Dat Rembrandt een talent is, wisten we al. Donderdag bewees hij dat nog maar weer eens door 6 uit 7 te scoren.

Helaas constateerden we vrijdagochtend ook dat van twee leden het account door chess.com is gesloten vanwege het overtreden van de Fair Play regels. Het bestuur van de SV Wageningen vindt dit een zeer kwalijke zaak. Na gedegen onderzoek hebben we besloten dat beide spelers voor een periode van drie maanden, dus tot 23 juli 2020, geen toegang krijgen tot onze internettoernooien. Ook vervallen hun resultaten van de eerste vijf internettoernooien. Dit heeft ook enige gevolgen voor het klassement, dat jullie onder dit bericht aantreffen.

Komende donderdag gaan we het zesde internettoernooi spelen via deze link. Met de hopelijk overbodige oproep aan iedereen om sportief mee te spelen, want wees gewaarschuwd: het detectiesysteem van chess.com blijkt zeer goed te werken.

De stand na vijf ronden:

Speler totaal
Luipaard 76
zxcvbn2200 67
JopieMelone 59
Dutch_Vulture 58
tjerksminia 48
Roisman 32
Clemens_de_Vos 30
MasterJFR 29
thomasslijper 22
Watskehoff 20
Janfries 20
RobinEnergy 18
veensopen 17
bonje 17
RembrandtA 17
Wageningen 16
Erik1971 13
JanP93 11
M_Zakaria 9
Chessmills-nl 8
Harmski 8
Fritsie2020 8
mariusbolck 8
Marcel922 7
orangoetan 7
avosdewael 6
JayjayH 6
VanLennep 5
JorHere 4
naton1 4
bioboer 2
ericvanmullekom 1
GeitPietje 1
Leveg 1