Rob Bertholee schafeltenniskampioen


Rob Bertholee is vrijdagavond zoals verwacht vrij probleemloos schafeltenniskampioen van Wageningen geworden. Alleen tegen Sander van Eijk kwam hij tijdens de schaakpartij goed weg met remise. Alle overige tafeltennis- en schaakpartijen wist hij vrij eenvoudig te winnen.
De strijd om de tweede plaats was spannender. Door een 4-0 overwinning in de laatste ronde op Sander wist de Duitser Thorsten Brandt het zilver te bemachtigen. Derde werd Robin van Leerdam na een eindsprint in de laatste drie rondes.
Het Wagenings schafeltennis is nog immer populair bij de Wageningse schakers. Met tien van de drie├źntwintig deelnemers was de schaakvereniging hofleverancier van dit toernooi dat bij Shot Wageningen gehouden werd.

Zie hier een leuk filmpje van Johan van den Brink van deze avond.