Schaaktrainingen voor beginners

Schaakvereniging Wageningen verzorgt trainingen voor beginnende schakers. Bent u een absolute beginner of heeft u de regels enigszins onder de knie? In zes bijeenkomsten leert u de beginselen van het schaken. Er wordt gewerkt volgens de succesvolle ‘Stappenmethode’ van Rob Brunia en Cor van Wijgerden.

Na deze trainingen beschikt u over een praktische basis. Echt profijt heeft u hiervan door ervaring op te doen en te gaan spelen. Dat kan op verschillende manieren zoals bijvoorbeeld op internet. Een goede optie is om gebruik te maken van het proeflidmaatschap van de Schaakvereniging Wageningen. Daarbij wordt u ondersteund door een coach. U leert uw partijen analyseren en krijgt praktische oefeningen en tips om meer vat te krijgen op het spel.
De trainingen starten bij voldoende deelname en worden gegeven op 31 oktober; 7, 21 en 28 november; 12 en 19 december.

De kosten voor deelname -inclusief twee boeken en proeflidmaatschap – bedragen € 54,00.
De speellocatie van SV Wageningen: ‘de Vredehorst’, Tarthorst 1.
Voor aanmelding of meer informatie: Richard Christians, 0317-410010 info@christiansconsulting.nl