Studenten lopen warm voor schaken tijdens crazy88

SV Wageningen heeft zaterdag 19 augustus meegedaan aan Crazy88. Dit is een actief onderdeel van de sportmarkt welke onderdeel is van de Algemene Introductiedagen (AID) van de Wageningen Universiteit. Sportorganisaties die een actief onderdeel aanbieden kunnen hier aan meedoen. SVW deed mee met de activiteit run-chess waarin het fysieke deel van schaken wat werd uitvergroot. Studenten moesten zich in twee teams op 10 meter afstand opstellen van ons grote schaakspel. Na elkaar rende de studenten naar het bord om daar een zet te doen. Te lang nadenken werd soms genadeloos afgestraft door een tegenpartij die ondertussen 2 zetten achter elkaar deed. Wie harder rent mag ook vaker zetten … Onder begeleiding van Arjen en Joost werden de (schaak)regels van te voren uitgelegd. Tijdens de partij zorgden zij ervoor dat er legale schaakzetten gespeeld werden. We hebben 8 groepen studenten gehad die met veel plezier hebben geschaakt. Er was tussen de bedrijven net voldoende tijd voor Arjen en Joost om zelf ook nog 1 potje te schaken op toch een hele bijzondere locatie in Wageningen. Arjen en ik hebben zeker het idee dat de studenten veel plezier hebben gehad tijdens het renschaak. Aan alle studenten die dit lezen: wees welkom en hopelijk tot snel op een woensdag avond op de club!