De vijfde ronde van de KNSB-competitie is voor de Wageningse teams succesvol verlopen. Drie teams wonnen, het eerste behaalde een verdienstelijk gelijkspel.
Het eerste speelde 5-5 tegen het sterke Purmerend. Stefan Slings en Fred Jonker waren de helden van de dag. Lees hier het verslag.
Het tweede boekte een benauwde 4½-3½ tegen Apeldoorn 3. Het team staat nu gedeeld bovenaan met ENO, ook het aantal bordpunten is gelijk.
Het derde won ook zijn vierde wedstrijd en staat met 100% fier bovenaan. De 5-3 tegen Vianen DVP 2 was knap en belangrijk, want op papier is dit team de grootste concurrent voor het kampioenschap.
Het vierde won knap van het sterke Het Kasteel 2 met 5-3. Bij een 4-3 voorsprong scoorde Jaap Melgers het beslissende punt. Het vierde staat nu een punt achter Winterswijk 3. In de laatste ronde is dat de tegenstander, dat zou zomaar een spannende kampioenswedstrijd kunenn worden.