SVW aanwezig op informatiemarkt AID

Schaakvereniging Wageningen heeft 14 augustus deelgenomen aan de informatiemarkt van de Algemene Introductiedagen van de Wageningen Universiteit. Wegens organisatorische redenen was de sportmarkt dit jaar samen gevoegd met de informatiemarkt in het Belmonte Arboretum. SV Wageningen had een mooi plek vlak bij een van de uitkijkpunten over de Nederrijn. ’s ochtends moest het nog even opwarmen, maar aan het begin van de middag brak de zon door en werd het een prachtige zonnige dag. Joren, Marijn en Joost wisten menig (internationaal) student te verleiden tot een potje schaak en/of het oplossen van een drietal schaakpuzzels. Er was aardig wat belangstelling voor onze vereniging van eerstejaars en uitwisselingsstudenten. Enkele deelnemers waren vanaf de ingang direct op zoek gegaan naar onze kraam dus wie weet kunnen we dit seizoen enkele WUR studenten ontvangen op onze nieuwe schaaklocatie. De wijziging om de clubavond voortaan op woensdagavond te houden lijkt voor menig student een goed idee en veel minder te conflicteren met nachtelijk vertier op de donderdagavond.

Deelnemers aan de Informatiemarkt worden steeds jonger 😉