SVW verhuist van locatie en van speelavond

De schaakvereniging Wageningen heeft na vele jaren nu definitief afscheid genomen van de Vredehorst. We zijn blij dat we onderdak hebben gevonden bij onze collega-denksporters; de dammers van WSDV. In hun clubgebouw aan de Grintweg 324a hopen wij dit seizoen weer ouderwetse clubavonden te beleven. Dat betekent eerst een serieuze partij spelen en daarna gezelligheid aan de bar.

De verhuizing naar WSDV betekent wel dat er ook een verhuizing van speelavond nodig is. De dammers spelen zelf op onze vertrouwde donderdagavond. Daarom gaan wij op de woensdag schaken. Het was spannend wat de leden daarvan zouden vinden. Op de drukbezochte ALV bleek hier echter veel waardering voor te zijn. Het feit dat er weer een mooie speellocatie is, zorgde voor grote tevredenheid.

De jeugd blijft trouwens wel op donderdag spelen. Zij kunnen bij WSDV terecht voordat de dammers hun clubavond hebben.

In huis-aan-huiskrant De Stad Wageningen verscheen een mooi artikel over de verhuizing van de schaakvereniging. Lees het hier.