Training eindspelen met lichte stukken

zwart aan zetOp woensdag 19 februari is de volgende training voor leden van SV Wageningen. Tjerk Sminia en Thomas Slijper behandelen dan eindspelen met lichte stukken (lopers/paarden). De deelnemers worden in twee groepen ingedeeld op rating, grofweg een groep van boven de 1550 en een van onder de 1550. Voor elke groep is er een trainer. In de training word je vooral zelf aan het werk gezet. Er is een gezamenlijke introductie en tijdens de training zal er ook een aantal keer gezamenlijk worden teruggekoppeld. Je krijgt ook tips over hoe zelf thuis verder te trainen.

Wil je meedoen en heb je je nog niet opgegeven, meld je dan snel aan bij coördinator Anja Janssen, anjajanssen@kpnmail.nl

Praktische info
Locatie: De Vredehorst, zaal 3
Tijd: inloop vanaf 19.45 uur; training van 20.00 uur tot ca. 22.00 uur
Deelname is gratis.

Verder dit voorjaar:
• 18 maart: analyseren van stellingen en plannen maken; Tjerk Sminia en Anja Janssen
• 15 april: rekenen; Fred Jonker en Anja Janssen
• 13 mei: onderwerp nog nader in te vullen; Fred Jonker en Erwin Oorebeek