Volle bak in tweede ronde interne

Was de start van het seizoen nog voorzichtig, in de tweede ronde van de interne competitie zat de speelzaal goed vol. Mede omdat het eerste al aan de bak moest in de SOS-competitie, waren er 26 partijen.

Het grote aantal werd mede bereikt door een flink aantal nieuwkomers. Gianlucca Coffi, Martijn Pater, Eelco Gielen en Simian Bastin kwamen voor het eerst meespelen op de club. Van hen wist alleen Simian een zege te boeken, de overige drie moesten na zware strijd hun meerdere erkennen in Gerard Heuvelink, Quinten van der Zanden en Nikolay Platonov.

In de topduels won Bert Torn in het eindspel van Stefan Slings. Kees Stap was Jethro Hartmann de baas en Eric Smaling versloeg Jef Verwoert. Opvallend genoeg is er slechts één speler die de eerste twee partijen wist te winnen. Jan-Willem Koekebakker behield zijn 100% score door te winnen tegen Rinus van der Molen.

Het SOS-team was kansloos tegen het sterke PION. Drie remises en vijf nederlagen zorgden voor een 1½-6½ eindstand.

Kijk hier voor de uitslagen van de 2e ronde intern en de stand.