Wagenings studentenkampioenschap is 7 maart

Op maandag 7 maart wordt het derde Wagenings Studentenschaakkampioenschap gespeeld in universitair sportcentrum De Bongerd (Bornsesteeg 2), aanvang 19.30 uur. Deelname is kosteloos en staat open voor alle Wageningse HBO en universitaire studenten. Het is niet alleen bedoeld voor studenten die erg goed kunnen schaken, maar ook voor studenten die slechts af en toe een partijtje spelen. Er worden zes rondes gespeeld met een speeltempo van 12 minuten per persoon per partij + 5 seconden extra per zet. Wie is in staat om de winnaar van vorig jaar, Arnoud van Ginkel, van zijn tweede titel af te houden? Naast de eer om de studentenschaakkampioen van Wageningen te worden, gaat de winnaar ook met een mooie beker naar huis. Meer informatie en aanmelden: robinvanleerdam@live.nl.

IMG_2160a